Pravidla a způsob prodeje

VŠEOBECNÉ INFORMACE O PRODEJI

Všechna díla lze zakoupit. V případě Vašeho zájmu, prosím, vyplňte Objednávkový formulář. Pokud si chcete dílo pouze zarezervovat a promyslet si jeho koupi, stačí nám zaslat e-mail s názvem díla. Vaši rezervaci budeme držet 1 týden.

Pokud bude Vámi vybrané dílo zarezervováno jiným zájemcem, budeme Vás obratem informovat o této skutečnosti a nabídneme Vám jiné řešení.

Následně bude Vaše objednávka potvrzena a bude s Vámi domluven termín a forma dodání díla (osobní převzetí, zaslání na dobírku…). Pro pražské zájemce nabízíme dodání díla na předem určenou adresu ZDARMA. Doba dodání je v případě osobního převzetí přibližně 1 týden, v případě zaslání na dobírku zhruba čtrnáct dnů. Dobu dodání lze podle potřeby zkrátit.

Poštovné a balné

Balné bude účtováno v maximální výši 100,- Kč, podle rozsahu objednávky. Poštovné není zahrnuto v ceně díla a bude účtováno na základě platných ceníků České pošty.

Olejové obrazy jsou standardně vybaveny bílým nebo hnědým rámem včetně klipu na zavěšení. Z tohoto důvodu uvádíme rozměry u olejových obrazů včetně tohoto rámu. U olejomaleb dodáváme automaticky certifikát o prodeji.

V případě zájmu není problém zajistit věnování autorky.

UPOZORŇUJEME NA TO, ŽE BARVY OBRAZŮ, KTERÉ VIDÍTE NA SVÉM MONITORU, NEMUSÍ ODPOVÍDAT SKUTEČNOSTI. VĚRNOST ZOBRAZENÍ JE OVLIVNĚNA I NASTAVENÍM A KVALITOU VAŠEHO MONITORU !

Úhrada díla

Dílo lze uhradit v hotovosti při přebírce díla, nebo na fakturu. Při platbě fakturou obdržíte vybrané dílo po úhradě.

 


Postup pro objednávání v online objednávce:
1) Označte díla, která si přejete koupit (Olejomalby, Litografie, Kresby)
2) Stiskněte tlačítko "Přidat do objednávky" umístěné na každé stránce dole (všechna Vámi vybraná díla se automaticky načtou do objednávky)
3) Pokud si přejete objednávku uzavřít, stiskněte nahoře tlačítko "Objednávka" a vyplňte požadované údaje
4) Prosím, zkontrolujte vyplněné údaje a objednaná díla. Pokud souhlasí, stiskněte dole tlačítko "Odeslat objednávku". Pokud by jste rádi cokoliv změnili, je nutné celý proces objednávky opakovat znova.